Novinky 2022

První rok má chata Pod Javorovým za sebou a už se nemůže dočkat roku 2022! Pečlivě jsme od Vás celý rok vybírali zpětnou vazbu, abychom mohli chatu pro Vaše budoucí návštěvy co nejvíce vylepšit. Představujeme Vám tedy změny, které jsme na základě Vaší zpětné vazby udělali a doufáme, že si budoucí pobyty u nás ještě více užijete!

Nové venkovní posezení

Vedle chaty jsme pro Vás vybudovali nový a výrazně větší prostor k posezení, kde si můžete užívat ranní kávu, či odpolendí grilování. Když už se bavíme o grilování… Chystáme nový velký gril, který bude možné využít i jako ohniště na klasickou opékačku párků.

Nový sprchový kout

Nový, krásnější a hlavně větší! Starý sprchový kout začal zlobit, tak jsme ho rovnou vyhodili a místo něj udělali poctivý sprchový kout z kachliček a skla.

Nové spotřebiče do kuchyně

Víme, že usmažit řízky mohla být na starém vařiči výzva, pořídili jsme tedy pro Vás nový výkonný vařič a rovnou jsme k němu přibalili i novou varnou konvici. Vaječina a čaj budou v cuku letu hotové!

Ach, ti komáři...

Často jste si v léte stěžovali zejména na otravný hmyz. Připravujeme tedy na nadcházející léto mosktiéry do oken, abyste si mohli za parných letních nocí otevřít okna bez otravných ďobanců.

To nejlepší na konec!

Chata Pod Javorovým bude mít sourozence! V únoru by již měla být plně připravena i druhá chata, ve stejné oblasti, doslova pár kroků od stávající chaty. Stejný styl, stejné vybavení, trošku jiná dispozice, s kapacitou až 6 osob. V roce 2022 budete moct sebou na dovolenou vzít i své přátele či větší rodinu a užít si společnou dovolenou v Beskydech.

Těšíme se na Vás a přejeme vše nejlepší do nového roku 2022!